Кошик
148 відгуків
+38067 509-38-52
+38067 509-38-50
ООО "РЕСИВЕР"

  Заправка газів, Послуги доставки.

  Заправка газом

  У вашому балоні скінчився газ? Не поспішайте купувати новий – адже його легко можна заправити, і це обійдеться в рази дешевше. Компанія «Балони та устаткування» із задоволенням допоможе вам у цьому! Заправка газом тут здійснюється із суворим дотриманням усіх правил безпеки. Все, що від вас потрібно – це наявність балона в робочому стані без прострочення. Додатково можна замовити у нас реставрацію, спец фарбування, атестацію, або ж придбати нове газобалонне обладнання.

  Детальніше про послугу

  У нашій компанії можлива заправка балонів газом в широкому асортименті:

  · Аргон

  · Кисень

  · Вуглекислота

  · Гелій

  · Азот

  · Ацетилен

  · Водень

  · Пропан-бутан

  Ми працюємо з металевими і композитними балонами будь-якого призначення – побутовими, зварювальними, промисловими, туристичними. Газобалонне обладнання широко затребуваний в різних сферах діяльності – його використовують для обслуговування автотранспорту, печей, виробничих установок, холодильного обладнання і інших агрегатів.

  У нас можна замовити:

  · Заправку балонів та будь-яких інших газових ємностей

  · Доставку по Києву

  · Реставрацію газобалонного обладнання

  · Атестацію прострочених балонів

  1 2

  Додатково пропонуємо пальники, редуктори, регулятори, різаки, рукава, клапани та інші допоміжні елементи. Оплата здійснюється прийнятним для вас способом – можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Перш ніж замовити послугу, уточніть наявність необхідного газу на складі.

  Що важливо знати

  Процедура заправки можлива виключно у разі відповідності газобалонного обладнання вимогам Госту:

  ·        Наявність діючої атестації

  ·        Відсутність видимих механічних дефектів ємності (тріщин, відколів, вм'ятин, іржі)

  ·        Цілісність фарбування

  ·        Наявність залишкового тиску в посудині

  ·        Відсутність пошкоджень вентиля або клапана

  ·        Відповідність маркування

  При обнаружении хоть одного несоответствия указанным нормам наполнение не производится. Но, к счастью для вас, здесь можно заказать дополнительные услуги реставрации, покраски и освидетельствования, либо же приобрести новый баллон!

  Почему стоит обратиться к нам?

  В ООО «Баллоны и оборудование» работают квалифицированные мастера, имеющие все необходимые разрешения. Операция выполняется с соблюдением требуемых мер безопасности и тщательной проверкой герметичности. А цена заправки газом здесь самая выгодная в Украине!