Кошик
148 відгуків
+38067 509-38-52
+38067 509-38-50
ООО "РЕСИВЕР"
  1 2 3

  Редуктори і регулятори газів для балонів

  Редуктори

  Газові редуктори використовують для зниження тиску газу в момент, коли відбувається його вихід з балона. Тиск при цьому набуває рівень робітника або воно в автоматичному режимі підтримується на постійному рівні. Задана величина тиску залишається постійною у випадку навіть якщо відбувається зміна величини тиску газу в балоні.

  Відмінність редукторів для балонів полягає в принципі дії і редукування різних газів. Виробляються редуктори, мають дію пряме або зворотне з можливістю виробляти редукування метану (М), кисню (До), водню (В), ацетилену (А) або пропан-бутану (П).

  Встановлення робочого тиску проводиться за допомогою редукторів, які можуть мати одну або дві ступені з установкою пружинного або пневматичного пристрою для завдання тиску.

  Редуктори фарбують в різний колір, який залежить від виду газу, який в ньому присутній. Приєднання здійснюється за допомогою накидних гайок, які мають різьбу, що знаходиться у відповідності з тією різьбою, яка нарізана на штуцері вентиля. Виняток становлять ацетиленові редуктори, у яких кріплення виробляється з використанням хомутів з наполегливим гвинтом.

  Можливості редуктора визначаються основними параметрами, в число яких входить витрата газу, а також тиск на вході і виході.

  Редуктори застосовуються при користуванні горючими і негорючими газами. В редукторах, призначених для використання горючих газів, проводиться нарізування лівої різьби, що виключає можливість її приєднання до кисневого балону. Балони, які наповнюються киснем або інертними газами, мають праву різьбу.

  Регулятори тиску газу

  Управління процесом розподілу газу можливо за допомогою регуляторів тиску газу. Їх застосування дозволяє зберігати постійний рівень тиску в точці відбору, який не знаходиться в залежності від обсягів споживання газу. У момент регулювання відбувається процес зниження початкового тиску, що має більшу величину до кінцевого більш низького тиску. Дросселирующая складова регулятора при цьому автоматично змінює свою величину відкриття, що призводить в автоматичному режимі до зміни гідравлічного тиску, що чиниться потоком проходить газу.

  Поддержка давления при помощи регуляторов давления газа возможна с использованием различных режимов – после себя или до себя.

  Регуляторы газа с оказанием прямого действия, применяются наиболее широко. В этом случае при изменении давления в системе, воздействие на подвижную составляющую регулятора, производится через мембранную головку.

  Регуляторы бывают рычажного или пружинного типа, В зависимости от типа усилия, оказываемого на подвижную систему, регуляторы могут быть пружинными или рычажными.

  Автор; Олександр Ревенко