Кошик
148 відгуків
+38067 509-38-52
+38067 509-38-50
ООО "РЕСИВЕР"

  Балони високого тиску

  Балони для зберігання, транспортування і видачі газів

  У промисловості і будівництві виконуються великі обсяги робіт обробки виробів з металів, газового зварювання та плазмового різання, при яких потрібне застосування полум'я, утвореного газами різних видів. У їх числі найбільш широке використання мають кисень, пропан, аргон, гелій, азот і звичайно СО2-вуглекислота.

  При збільшенні тиску газ може приймати два агрегатних стани – стислий або зріджене. Більш затребуваним на сьогоднішній день є скраплений газ. Для того, щоб зберігати гази і проводити їх транспортування, необхідно мати спеціальні ємності.

  Зріджені вуглеводневі гази можуть зберігатися в резервуарах і ємностях, розташованих під землею. Для зберігання невеликих обсягів газів та їх транспортування використовують балони, при виготовленні яких використовується легована або вуглецева сталь.

  Гази, які використовуються в промисловості, зберігаються головним чином у балонах, що мають великі ємності і під тиском 150 - 250 атм. В деяких випадках застосовують балони з робочим тиском досягає 400 атм.

  В бытовых условиях пользуются баллонами, которые, наполнены метаном или пропаном. Для таких нужд нет необходимости использовать большие объемы, а потому емкость баллонов не превышает 50 литров. Их также устанавливают в домах, расположенных в сельской местности, маленьких кафе, дачных домиках. Туристы, альпинисты, путешественники и отдыхающие диким образом для удобства пользуются маленькими баллонами 5литров. В небольших кафе для приготовления блюд, сельских домах, не имеющих централизованной подачи газа, в дачных домиках, уличных ларьках устанавливают газовые баллоны емкостью 50 литров.

  Газові балони знаходять своє застосування в автомобілях, які для пересування використовують газ замість бензину та ПАГЗ. Тиск у них становить 200 - 350 атм. при ємностях від 20 до 80 літрів. Якщо балон встановлюється на автобусі або великому вантажному автомобілі на подобі КамАЗа, то ємність балона може досягати 300 літрів і навіть більше. Пересувний заправник має балон майже 400 літрів.

  Рятувальники, альпіністи, пожежники транспортують дихальні суміші в невеликих балонах ємкістю не більше 12 літрів.

  Максимально допустимий робочий тиск у вогнегасниках становить не більше 110 атм. При заповненні балона в 70% за нормативами при заправці вогнегасників СО2.

   

  1 2 ... 4