Кошик
148 відгуків
+38067 509-38-52
+38067 509-38-50
ООО "РЕСИВЕР"

  Ацетиленові редуктори балонні

  Ацетиленові редуктори

  Популярність ацетилену в сучасній промисловості досить велика. Його часто купують різні підприємства України для організації зварювальних постів та інших цілей. При цьому важливо дотримувати техніку безпеки при використанні подібного обладнання, адже цей газ відрізняється високою вибухонебезпечністю. Саме тому необхідною умовою є використання ацетиленовий редуктор. Він монтується до корпусу вентиля допомогою хомута і виконує функцію регулювання тиску газу на виході. Магазин «Балони та обладнання» пропонує надійні вироби даної категорії, що відповідають необхідним нормам безпеки.

  Пристрій і принцип роботи ацетиленового редуктора

  За зовнішнім виглядом даний предмет нагадує будь-який інший газовий редуктор, проте у нього є і принципові конструкційні відмінності. Замість штуцера з різьбленням для кріплення до вентиля тут використовується спеціальний накидною хомут. Для відкриття/закриття застосовують ключ, що надягає на квадратну голову шпинделя. Ацетиленові редуктори обов'язково повинні бути пофарбовані в білий колір. На них наноситься товарний знак виробника, а також марку і рік випуску.

  Контроль тиску здійснюється за рахунок двох вбудованих манометрів – вхідного і вихідного. Сам же ацетилен відбирається за допомогою латунного ніпеля, з'єднується з пальником спеціальним рукавом. Вступивши з балона, газ проходить через повстяний фільтр, потрапляючи в камеру високого тиску. Обертанням гвинта встановлюється положення регулюючого клапана, що утворює зазор потрібної величини і тим самим дозуючи швидкість попадання газу в робочу камеру. Саме для цього і варто купити ацетиленовий редуктор у Києві – він максимально убезпечить роботу з балоном.

  Де купувати редуктори ацетиленові?

  Газобалонне обладнання у Україні сьогодні пропонується в досить великому асортименті. Крім спеціалізованих магазинів, ними буквально рясніє інтернет. Але при цьому не завжди вдається знайти по-справжньому якісні редуктори. Саме тому варто звернутися до нас. На сайті «Балони та обладнання» реалізується надійна продукція сертифікована, відповідає нормам техніки безпеки. Ціни на неї встановлені досить демократичні, тому покупка буде максимально вигідною. Зверніться до наших менеджерів прямо зараз, щоб вибрати підходящий варіант!