Кошик
148 відгуків
+38067 509-38-52
+38067 509-38-50
ООО "РЕСИВЕР"

Гелієві редуктори балонні

Гелеві редуктори

В нинішній час гелій популярний не тільки в різних сферах промисловості, але і в побуті. Його використовують для швидкого надування кульок і багатьох інших цілей. І там де газовий балон з цією речовиною використовується постійно, не зайвим буде придбати додаткові пристрої для оптимізації робочого процесу. В цьому плані відмінним рішенням стане купити редуктор для гелію в Києві. Підібрати підходящий варіант можна в даній категорії. ТОВ «Балони та обладнання» пропонує надійну якісну продукцію за вигідними цінами.

Для чого потрібен редуктор гелієвий?

Даний пристрій здатне значно полегшити процес роботи з гелієм. З його допомогою можна здійснювати відкриття або перекриття подачі газу, а також здійснювати регулювання вихідного тиску за допомогою підвищення або пониження. Гелієвий редуктор найбільш затребуваний серед людей, що займаються організацією свят та інших заходів, де потрібно надувати повітряні кульки. Сьогодні у Київі це досить популярний спосіб декору. Також його активно застосовують для вирішення різних виробничих завдань:

·        Створення інертного середовища для зварювання і плавлення

·        Виробництво дихальних сумішей для медичних цілей і дайвінгу

·        Обслуговування лабораторного обладнання (газ-носій)

·        Забезпечення роботи холодильних установок

Всі ці операції передбачають створення рівномірного тиску газу, що суворо відповідає заданим параметрам. Саме тому редуктор для гелиевого балона тут просто незамінний. І перш ніж його купувати, варто ознайомитися пристроєм, вимог до зовнішнього вигляду і експлуатації даного виробу.

Основні характеристики редуктора для гелію

Конструкція даного типу редукторів включає в себе міцний латунний корпус з двома стрілочними манометрами. До балона він приєднується за допомогою накидної гайки, а для з'єднання зі шлангом подачі газу використовується спеціальний штуцер. Також в комплектацію входить страхувальний клапан для безпеки. Вимоги до зовнішнього вигляду:

·        Маркування чорним кольором

·        Наявність клейма виробника

·        Напис, що містить інформацію про модель і рік випуску

·        Цілісність корпусу

Придбати цей пристрій можна на нашому сайті. Тут працюють досвідчені консультанти, який допоможуть підібрати максимально відповідний вам гелієвий редуктор, при цьому його ціна виявиться цілком демократичною. Ми реалізуємо продукцію, що відповідає всім нормам Госту з офіційною гарантією.